../

 


      Firmamız sürekli gelişimi esas alarak, Tuzla Birmes Sanayi Sitesinde yer alan sunum ve satış mağazası, Tuzla Deri Sanayi Bölgesi’nde 1000 m2 lik kapalı depo alanıyla müşterilerine kesintisiz hizmet sunmaktadır. Hırdavat sektöründeki 10 yıllık geçmişi ile sektörün bilgili kuruluşlarından olan KAREN ENDÜSTRİYEL SAN.TİC.LTD. ŞTİ. müşterilerine sağladığı ürün portföyü ile çözüm ortağı olmaktan mutluluk duymakta.

     Hırdavat sektöründe var olan ürün çeşitliliğini raflarına taşıyan KAREN ENDÜSTRİYEL, ürünlerdeki kalite ve kullanılabilirlik ilkesini müşterilerine verdiği değer ile birleştirip sektörde söz sahibi olmaya devam ediyor.

      Her çeşit rulman, cıvata, v kayışı, kasnak, kesici takım, ölçü aletleri, mastarlar, her türlü fabrika malzemeleri, boyalar, kaynak makine ve elektrodları, Dewalt el aletleri, yağ ve keçeleri, iş elbiseleri ve güvenlik malzemeleri, zincir ve dişliler, mandren ve matkap uçları, frezeler, klavuzlar, tesisat malzemeleri, bakalit malzemeler, somun ve civatalar, yapıştırıcılar, silikonlar, kimyasal kartuş, iş elbiseleri ve kaynak malzemeleri, vb... ile istek ve ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazırdır.

     Fiyat uygunluğu ve dürüst hizmet anlayışını kendisine ilke edinmiş; birçok kamu, kurum ve kuruluşlara, özel sektör ile sanayimizin önde gelen firmalarına hizmet vermekteyiz. Ürünlerimizde ithal, yerli ve özel sipariş için üretilmiş ürünlerden oluşmaktadır.

     Ürün seçiminde firmanın uluslararası kalite ve sertifikaları göz önüne bulundurularak, titizlikle yapılan incelemeler sonunda alım-satım işlemleri yapılmaktadır. Ana ilkemiz: Kendi alanımızda sizlere en iyi ve en doğru hizmeti sunmaktır. Bu anlayış ile daima ürün kalitemizi ve yelpazemizi artırmaya devam ediyoruz. Satışta ve üretimde kullandığımız ürünleri seçerken daima Türk ve Dünya Standartlarına uygun olması şartını yerine getiriyoruz. Satış sonrası kendi dalında uzman olan teknik ekibimizle 24 saat hizmetinizde olmaya devam edeceğiz. Her türlü görüş ve sorunlarınız için bizi aramanızı bekliyoruz. Saygılarımızla...